Archiwum

Styczeń 26th

Grudzień 22nd, 2017

Życzenia świąteczne

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia grono pedagogiczne wraz z dyrektorem Gimnazjum w Żółkiewce na czas Świąt Bożego Narodzenia życzy Czytelnikom tej strony, uczniom, rodzicom i pracownikom wiele radości, miłości i obfitych łask płynących z betlejemskiego żłóbka oraz Szczęśliwego Nowego Roku!

Jasełka

22 grudnia 2017 r. jak co roku przedstawiliśmy inscenizację jasełek w wykonaniu naszych uczniów. Przedstawienie ze szczyptą humoru nawiazywało do tradycji Bożego Narodzenia. Były kolędy i pastorałki. Młodzież do przedstawienia przygotowywali pani Krystyna Kata i Małgorzata Maksim.Na zakończenie pan dyrektor Bogusław Zych życzył wszystkim zdrowych i wesołych świąt, odpoczynku i spotkania w Nowym Roku.

Listopad 10th

Październik 13th

Dzień Edukacji Narodowej

14 października obchodzimy Dzień Edukacji Narodowej popularnie nazywany Dniem Nauczyciela. Jest to święto wszystkich pracowników oświaty. Z tej okazji uczniowie "wyręczyli" nauczycieli prowadząc za nich lekcje.

Nauczycielom, pracownikom szkoły życzymy wszystkiego najlepszego :-)

Wrzesień 4th

Czerwiec 6th

Maj 26th

Bal Gimnazjalny 2017

25 maja 2017 o godz. 18:00 rozpoczęliśmy nasz pierwszy w życiu bal. Był to Bal Gimnazjalny uczniów klas III. Tradycyjnie rozpoczęliśmy go od Poloneza, tańca który ćwiczyliśmy przez ostatnie kilka tygodni.

Oto kilka zdjęć z tych niezapomnianych chwil.

Maj 1st

Kwiecień 4th

Strony