Archiwum - 2015

Grudzień 22nd

Wesołych Świąt

Z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia Grono Pedagogiczne wraz z Dyrektorem Gimnazjum w Żółkiewce na czas Świąt Bożego Narodzenia życzy Czytelnikom tej strony, uczniom, rodzicom i pracownikom wiele radości, miłości i obfitych łask płynących z betlejemskiego żłóbka oraz Szczęśliwego Nowego Roku!

Grudzień 18th

Grudzień 11th

"Czy to magia? Nie, to czysta nauka"

Dnia 3 grudnia 2015 r. uczniowie naszego gimnazjum obejrzeli spektakl "Czy to magia? Nie, to czysta nauka" przygotowany przez grupę Zaelektryzowani.Cała fabuła przedstawiona została w ramach przedstawienia.Uczniowie obejrzeli proste eksperymenty związane z naukami przyrodniczymi.Żywa lekcja przyrody przeprowadzona przez Maga i jego ucznia Mietka bardzo podobała się wszystkim widzom.

Grudzień 10th

Prezentacja "Stop mowie nienawiści"

W ramach projektu "Hate over - klasa wolna od mowy nienawiści" klasa I b miała za zadanie przygotować i przeprowadzić kampanie dotyczącą walki z mową nienawiści na terenie szkoły. W tym celu uczniowie przygotowali prezentację  "Stop mowie nienawiści" informującą o tym problemie, sposobach radzenia sobie z mową nienawiści, oraz możliwych skutkach. Ponadto przygotowali plakaty, których celem jest uświadomienie problemu i podjęcie walki z mową nienawiści w najbliższym środowisku.

Grudzień 7th

Mikołajki

Przez wszystkich oczekiwany przyszedł do naszej szkoły. Większości przyniósł prezenty, słodycze, a niektórym "rózgi". Na pewno przyniósł uśmiech na twarzy :-)

Grudzień 3rd

PLAN PRZYWOZÓW I ODWOZÓW UCZNIÓW W PRZYPADKU NIEOBECNOŚCI JEDNEGO Z KIEROWCÓW

PLAN ODWOZÓW UCZNIÓW W PRZYPADKU NIEOBECNOŚCI
JEDNEGO Z KIEROWCÓW

PRZYWOZY
p. Krzeszowski lub p. Myszak
1. Makowiska, Poperczyn, Borówek, Olchowiec, Kol. Olchowiec, Siniec – cały kurs, ok. godz. 16:15 kl. 0 – VI.
2. Chłaniów, Majdan Wierzchowiński, Koszarsko, Żółkiew – ok. godz. 7:30 kl. 0 – VI.

Listopad 19th

GMINNE OBCHODY ŚWIĘTA NIEPODLEGŁOŚCI

11 listopada 2015 r. obchodziliśmy kolejną rocznicę odzyskania niepodległości przez Polskę. Tradycyjnie uroczystości rozpoczęły się od złożenia kwiatów przy pomniku. Następnie została odprawiona Msza Święta za Ojczyznę w kościele parafialnym w Żółkiewce.

Za część artystyczną w tegorocznych obchodach święta odpowiadała nasza szkoła. Uroczystości w hali sportowej rozpoczęły się od przemówienia Pana Wójta Jacka Lisa. Następnie wystąpiła młodzież z gimnazjum z częścią artystyczną pt. "Ojczyzna" pod opieką p. Marioli Pyter i Krystyny Kata.

Listopad 6th

Listopad 5th

Październik 28th

Strony