CHOINKOWA MOC!!!

15 stycznia 2015 roku, to data warta zapamiętania, właśnie wtedy odbyła się jedyna w swoim rodzaju dyskoteka  choinkowa. Zabawa rozpoczęła się o godzinie 16.00. Przybyłych osób było więcej niż na pierwszej, czy drugiej dyskotece. O muzykę postarali się Kamil Gąbka i Radek Zwierz, którzy wzorowo sobie poradzili puszczając piosenki różniące się od tych, których słuchaliśmy co dyskotekę, ponieważ  zaczęto bardziej  używać utworów  disco polo. J Były to utwory  takie jak:  ,,Bananowa Agnieszka „ -  zespołu After Party;  ,,Lejde ” -Playboys ;  ,,Naj Piękne” – Power  Play i wiele, wiele  innych piosenek, które  także i na naszej dyskotece rozruszało wiele osób i dało podstawy do tańca, ale chyba najbardziej uczniom przypadła  do gustu piosenka ,,Kaczuchy”, przy której wszyscy wspólnie bawili się tworząc  jedno wielkie koło. Wszyscy świetnie się bawili. J Nie zabrakło również piosenek dla zakochanych m.in. romantyczna piosenka: „I już zawsze tak będzie”–  grupy Solaris.

               4 godziny imprezy minęły bardzo szybko. Jak to zawsze bywa, najfajniej robiło się na końcu dyskoteki, kiedy już mieliśmy świadomość, że lada moment przyjdzie pan Stanisław i zakończy naszą zabawę.  Były  osoby, które wykorzystały ten czas w jak najlepszy sposób, ale jak na każdej dyskotece znalazły się osoby podpierające ściany…

               Na koniec mojego artykułu chcę serdecznie  podziękować w imieniu całego samorządu  osobom, które zaszczyciły nas swoim  przybyciem, te zaś osoby, które siedziały w domach niech żałują, że ominęła ich taka wspaniała zabawa.

Z NIECIERPLIWOŚCIĄ OCZEKUJEMY  NA PRZYSZŁĄ DYSKOTEKĘ JJJJ

                                                                                                                                                         Patrycja :*

Tekst i zdjęcie pochodzi z gazetki szkolnej: "Szkolniak" nr. 2 2014/2015