Naukę czas zacząć

Rozpoczęcie roku szkolnego

Rok szkolny 2012/2013 rozpoczął się 3 września. O godzinie 8.30 wszyscy uczniowie spotkali się przy pomniku, by złożyć tam wieńce. Następnym punktem była Msza Święta sprawowana przez ks. proboszcza Mariana Wiecha. Po jej zakończeniu udaliśmy się do hali sportowej. Uczniowie klas II przygotowali przedstawienie na okoliczność rozpoczęcia roku szkolnego. Następnie dyrektor naszej szkoły - pan Bogusław Zych przedstawił nowych uczniów, a im wychowawców i nauczycieli oraz poinformował, co czeka nas w tym roku szkolnym. Choć ciężko było nam pożegnać się z wakacjami, nareszcie po dłuższej przerwie mogliśmy spotkać się z naszymi kolegami i koleżankami, z którymi teraz przez 10 miesięcy będziemy spędzali większość naszego czasu.